Teist aastat järjest mängivad Keila Korvpallikooli kõik kolm meeskonda Eesti meistrivõistlustel kõrgemas divisjons ehk kaheksa parema meeskonna hulgas. Kvalifikatsiooniturniiridel saavutasid kaks vajalikku võitu kõrgemasse divisjoni pääsemiseks nii U14, U16 kui ka korvpallikooli esindusmeeskond U18.

U14

Keila Korvpallikooli teise võistkonnana kindlustasid endale koha Eesti MV eliitgrupis kaheksa tugevama meeskonna hulgas U14 poisid. Edasipääs tuli aga vägagi raskelt. Keila Tervisekeskuses toimunud kvalifikatsiooniturniiri avamängus saavutasid Keila poisid võidu SK Altiuse üle (61:53). Alagrupi favoriidile Rakvere Tarvale tuli aga alla vanduda ja vastu võtta 48:101 kaotus. Otsustavas kohtumises T. Soku KK-ga, kes selle vanuseklassi mängudeks on jõud ühendanud Saku KK-ga, tõestasid Keila poisid taaskord enda paremust ning võtsid võidu 77:67.

U16

Käesoleva hooaja Eesti MV teekonda alustas esimesena Keila KK U16 vanuseklassi meeskond ning kvalifikatsiooniturniiril kohtuti kodusaalis Rim/TTÜ, Audentese ja T. Soku KK meeskondadega. Kohtumiste eel seati eesmärgiks pääseda grupis kahe parema hulka, et tagada põhiturniiriks koht kõrgemas divisjonis. Eesmärk sai täidetud ning Keila saavutas vajalikud võidud Audentese (73:56)  ning T. Soku KK (82:55)  üle. Vastase paremust tuli siiski tunnistada kohtumises Rim/TTÜ-ga (85:77).

U18

Viimasena kindlustas pääsu omavanuste kaheksa parema hulka Keila Korvpallikooli esindusmeeskond – U18. Tartus toimunud kvalifikatsiooniturniiril oli Keila esimeseks ja kõige olulisemaks vastaseks Pärnu Paulus. Just seda meeskonda võis enne turniiri pidada suurimaks konkurendiks kahe parema hulka pääsemisel. Keila agressiivne kaitse ja rünnakute teravus küpsetas vastased läbi ning juba poolajaks oli Keila ees 13 punktiga. Kolmandal veerandajal mindi aga lõplikult omateed ning neljandal veerandajal oli edu vahepeal juba 35 punkti. Mängu lõpuks olid Keila võidunumbrid Pärnu Pauluse üle 87:60.

Teiseks mänguks Tartuga oli meeskond nagu ümbersündinud. Tõsi, teatud rolli mängisid selles ka nelja põhimehe ja ka peatreeneri puudumine. Igatahes mänguks selles kohtumises ei läinudki ning vastu võeti kaotus 61:129.

Kolmandaks mängugks olid osad mängijaid ja treener tagasi ning Valga/Kuldre kooli vastu võeti selles vanuses harvaesinev sajapunktiline võit 138:37.

U18 vanuseklassi tugevam grupp on tasemelt tugev. Lisaks Keilale, mängivad selles ka BC Tartu, BC Raplamaa, KA Tallinna Kalev, TTÜ Korvpallikool, Tarvas/Virumaa PK, Viimsi/Kesklinna ja Audentese SK.