Keila esindusnaiskond alagrupiturniiri järel esikohalKeila Korvpallikooli esindusnaiskond lõpetas Apollo Naiste Korvpalliliiga alagrupiturniiri esikohaga ning jätkab mänge tugevamas vahegrupis.

Keila naiskond pidas alagrupi viimase kohtumise Pärnus. Keila alustas hästi, minnes kohe 8:0 juhtima. Mäng sujus nii rünnakul kui kaitses ning poolajale mindi 33:22 eduseisult. Teine poolaeg algas täieliku kaosega, kõik oskused oleks justkui kadunud ning vastastel lasti omakorda 8:0 spurt teha. Viimast veerandaega alustati taas praktiliselt algusest, seisuks 43:43. Neljandat veerandit suutsid taas kindlamalt alustada Keila naised. Esimesed 5 minutit oli Keila pidevalt kahe-kolmepunktilises eduseisus, kuid viimased 4 minutit vastastel enam korvi ei lastud saada ning tasuks 61:53 võit ja alagrupi esikoht.

Keila poolt viskasid Anneli Peterson 21, Liis Sild 12, Jaanika Kurs ja Kaisa Aatonen 8, Linda Treimann 7, Helena Mälton 4 ning Kätlin Virro 1 punkti.