Reedel alustas Keila Korvpallikooli naiskond oma hooaega Apollo Naiste Korvpalliliigas, kus esimeseks vastaseks oli vana rivaal BC Star.

Mäng kulges kohe esimestest minutitest väga võrdselt, kumbki võistkond ei saanud eest ära ning esimene veerand lõpetati viigiseisult 15:15. Ka teine veerand ei saanud kumbki kindlat edu sisse, kuid poolajaks +4 Keila naistele. Kolmas veerand kulges pigem Keila taktis ja vahe juba +9. Kuigi viimasel veerandil ei suutnud me 6 minutit ise ühtki korvi visata ja vastased jõudsid taas vaid nelja punkti kaugusele, tabasid Keila naised 2 minutit enne lõppu kaks olulist kolmest ja vastased said vaid vabaviskeid proovida, tulemuseks hooaja esimene võit seisuga 58:51.

Keila poolt viskasid Anneli Peterson 20, Helena Mälton 13, Kaisa Aatonen 8, Liis Sild ja Linda Treimann mõlemad 5, Jaanika Kurs 4 ja Triin Orunurm 3 punkti.