Keila mängib EMV U12 vanusegrupis kahe võistkonnagaLäinud nädalavahetusel alustasid Eesti meistrivõistlusi korvpallikooli minikorvpallurid, ehk vanuserühm U12 (sündinud 2005 ja hiljem). Keila KK osaleb selles sarjas kahe võistkonnaga. Esimese moodustavad 5. klassi, teise 4. klassi poisid.

Esimese tiimi jaoks algasid meistrivõistlused kohtumisega peamiselt Kohila ja Märjamaa poistest koosneva Rapla KK II meeskonna vastu. Saime mängule väga hea alguse. Korvi kukkusid ka päris rasked visked, samal ajal suutsime kaitses vastast hästi kontrollida. Poolajaks võitsime kätte 37:9 eduseisu. Teisel poolajal mäng tasakaalustus, kuid kätte võidetud edu Keila poisid ei loovutanud. Tom Oskar Arro oli Keila resultatiivseim 13 punktiga. Ralf Vikat lisas 12, Kaspar Talvistu 11, Kevin Kiviorg 10, Laur Maide 9, Kert Erik Rüütel 6, Kaur Kantsik 3 ja Sander Metsik 2 silma.

Keila KK II meeskonna esimeseks vastaseks oli KK Pärnu. Jäime küll 3:7 kaotusseisu, kuid seejärel haarasime initsiatiivi enda kätte ja punkt-punktilt edu suurendades võitlesime välja 47:33 võidu. Robert-Villiam Päll viskas meie parimana 15 punkti. Kermo Sepik viskas 12, Marcus Metsaru ja Cristofer Lempu 4, Rasmus Hulkko ja Sten-Erik Pillart 3, Tristan Viirlaid, Georg Rüütsalu ja Romer Ots 2 punkti.

Laupäevase võistluspäeva lõpetas keilakate omavaheline mäng. Algus oli tasavägine, nooremad poisid panid kõvasti vastu teise veerandaja keskpaigani, kui seis oli 13:13. Siis tegid vanemad poisid 14:0 vahespurdi, millega oli mäng ka otsustatud. Lõppseisuks jäi 64:33. Keila KK I punktiviskajad: Tom 20, Kert 9, Kaspar 8, Sander ja Laur 6, Kevin 5, Ralf 4, Kaur, Kristo Vaisma ja Karl-Erik Ool 2 punkti. Keila KK II: Georg 8, Tristan 7, Rasmus, Sten ja Robert 4, Kermo ja Cristofer 2 punkti.

Pühapäeva alustas Keila KK II mänguga Rapla KK II vastu. Vastane sai sisse algedu 10:0 ning kuigi keilakad jõudsid paar minutit enne lõppu kuue punkti kaugusele 37:43 enamat siiski ei suudetud. Tulemuseks võitluslik 39:51 kaotus. Kermo arvele jäi 18 punkti, Rasmus lisas 7, Stefan Honga 4, Markus Tärn, Romer, Georg, Robert ja Sten kõik 2 punkti.

Esimese etapi mängud lõpetas Keila KK I mäng Pärnu KK-ga. Keila poisid hoidsid kogu aeg väikest initsiatiivi ning kasvatasid punkt-punktilt edu, mis lõpuvile kõlades oli 71:53. Tom skooris seekord 19 punkti, Kaspari kontosse jäi 12, Kevini omasse 9 punkti. Kert ja Ralf viskasid mõlemad 8, Laur 6, Kaur 4 ja Karl 2 punkti.