17.10.03 U11 Balti liigaRiias toimunud Balti liiga esimesel etapil said Keila Korvpallikooli U11 poisid kirja kaks võitu ja kaks kaotust.

Esimeses mängus kohaliku klubi Jugla vastu jäädi hätta lauapallide hankimisega ja lasti vastastel lubamatult palju kordusrünnakuid. Mäng püsis poolajani veel võrdsena 13:14, kuid kolmanda veerandaja võitis Jugla 2:9 ja kogu mängu 23:31.

Järgneval päeval mindi vastamisi Tiit Soku KK poistega. Selles mängus jäädi peale esimest veerandaega taha 17:5 ja sellest kaotusseisust ei suudetudki välja tulla. Lõpuks tuli tunnistada kaotust 25:44.

Päeva teises mängus Leedu klubi Mazeikiai vastu jäädi samuti peale esimest veerandaega taha 2:13, kuid teine viisik võitis omakorda veerandaja 13:3. Teisel poolajal oli punkt-punkti heitlus, kus lõpuks jäid peale Keila poisid ning võitsid tulemusega 30:27.

Etapi viimases mangus tuli vastu Läti klubi Marupe. Mäng kulges sama stsenaariumi järgi nagu eelmise päeva õhtul. Esimese veerandajal jäädi taas kaotusseisu 4:14. Jällegi tõi teine viisik võistkonna mängu tagasi ning mängu viimastel sekunditel õnnestus Keilal visata võidukorv ja tulemusega 39:37 kirjutati tabelisse teine võit.

Balti liiga etapil osalesid: Markus Robin Avarsalu, Enrico Peterson, Gregor Robin Linkov, Robert Pärnoja, Henri Aimre, Remo Metlsas, Kaspar Lang, Oskar Lepik, Karmo Uibo, Roger Aug, Artur Heil, Jaagup Puusepp.