Keila U16 poisid tegid debüüdi Eesti MV kõrgemas divisjonis, vastaseks kohe üks tugevamaid võistkondi Rakvere Tarvas.

Kuna Keila meeskonnast pool on teistest aasta nooremad ja nö õige aastakäigu poistest on nii kõrgel tasemel mängimise kogemus vaid ühel, siis saime alguses korraliku ehmatuse osaliseks. Esimese veerandaja hävisime 30:14 ja avapoolaja 57:24. Vastased olid muidugi ka märkimisväärselt heas viskehoos, tabades esimesel poolajal koguni 8 kolmest.

Teisel poolajal poisid rahunesid ja näitasid, et osatakse mängida küll. Oli õnnestumisi, nii kaitses, kui rünnakul. Lauavõitluse saime kontrolli alla ning suutsime ka kiirrünnakutest lihtsaid korve teenida. Teise poolaja kaotasime vaid ühe silmaga, kokkuvõttes siiski kindel 55:89 kaotus.

Väga sisuka partii nii kaitses kui rünnakul tegi 17 punkti visanud Marcus Lenk. Conrad Sengbusch viskas 13 ja Juss Jaagu 12 punkti. Käe said valgeks ka Kristen Kasemets (6p), Ragnar Pulst (4p) ja Kermo Vaisma (2p).