Treeningud

Õpilase meelespea!


 Ma ei puudu kunagi ilma tõsise põhjuseta treeningult! Kui ma ei saa treeningule tulla, siis annan austusest treeneri ja võistkonnakaaslaste vastu sellest kindlasti enne teada!

U8 poisid - 1. klass

(2010.a. sündinud). Treener Tarmo Hein
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV13.00-14.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV13.00-14.30
NELJAPÄEV
REEDE13.00-14.30 Ujumine

U8 tüdrukud - 1. klass

(2010.a. sündinud). Treener Sille Kask
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV13.00-14.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV13.00-14.30
NELJAPÄEV
REEDE13.00-14.30 Ujumine

 

U9 poisid - 2. klass

(2009.a. sündinud). Treener Tarmo Hein
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV14.30-16.00
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV14.30-16.00
NELJAPÄEV
REEDE14.00-15.30 Ujumine

U9 tüdrukud - 2. klass

(2009.a. sündinud). Treener Sille Kask
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV14.00-15.30
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV14.00-15.30
REEDE14.00-15.30

 

U10 poisid - 3. klass

(2008.a. sündinud). Treener Martin Korjus/ Olev Baar/ Tarmo Hein
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV14.30-16.00 Keila Kool
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV14.30-16.00
NELJAPÄEV14.00-15.30
REEDE14.00-15.30 Ujumine

U10-U12 tüdrukud - 3.-5. klass

(2006-2008. sündinud). Treener Sille Kask
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV14.00-15.30
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV15.30-17.00
REEDE14.00-15.30 Ujumine

 

U11 poisid - 4. klass

(2007.a. sündinud). Treener Tarmo Hein
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV17.00-18.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV17.30-19.00
NELJAPÄEV15.30-17.00
REEDE15.30-17.00

U12 poisid - 5. klass

(2006.a. sündinud). Treener Tarmo Hein/Martin Korjus
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV17.00-18.30
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV16.00-17.30
NELJAPÄEV15.30-17.00
REEDE15.30-17.00

 

U14 poisid - 6.-7. klass

(2004-2005.a. sündinud). Treener Markko Arro
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV16.00-17.30 Keila Kool
TEISIPÄEV15.30-17.00
KOLMAPÄEV15.30-16.30 Ujumine
NELJAPÄEV17.00-18.30 Keila Kool
REEDE

U16 poisid - 8.-9. klass

(2002/03.a. sündinud). Treener Markko Arro
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV15.00-16.30 Ujumine
TEISIPÄEV17.00-18.30
KOLMAPÄEV17.30-19.00 Keila Kool
NELJAPÄEV18.30-20.00 Keila Kool
REEDE15.30-17.00

 

U18 poisid - 10.-12. klass

(1999.-2001.a. sündinud). Treener Peep Pahv
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV17.30-19.00 Keila Kool
TEISIPÄEV18.30-20.00 Keila Kool
KOLMAPÄEV19.00-20.30 Keila Kool
NELJAPÄEV18.30-20.00 Keila Kool
REEDE17.00-18.30 Keila Kool

12. kl + Kossuliiga

Treener Markko Arro
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV20.00-21.30 Keila Kool
TEISIPÄEV20.00-21.30
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV18.30-20.00
PÜHAPÄEV16.00-18.00

 

II liiga + 10-12. klass poisid

Treener Peep Pahv
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV19.00-20.30 Keila Kool
TEISIPÄEV20.00-21.30 Keila Kool
KOLMAPÄEV20.30-22.00 Keila Kool
NELJAPÄEV20.00-22.00
LAUPÄEV14.00-16.00 Keila Kool

8-12. klass tüdrukud + naiste liiga

Treener Tarmo Hein
 AEG / KOHT
ESMASPÄEV20.00-21.30
TEISIPÄEV20.00-21.30
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV18.30-20.00
PÜHAPÄEV16.00-18.00

 

Vikerkaare lasteaed. Treenerid Triin Orunurm/ Sille Kask

 AegVanuserühm
TEISIPÄEV16.00-16.45

17.00-17.45
3-4. aastased lapsed

5-7. aastased lapsed
REEDE16.00-16.455-7. aastased lapsed

Rukkilille lasteaed. Treenerid Sille Kask ja Tarmo Hein

 AegVanuserühm
KOLMAPÄEV16.00-16.45

17.00-17.45
3-4. aastased lapsed

5-7. aastased lapsed
REEDE16.00-16.455-7. aastased lapsed

 

Treeningud Sauel

Saue Gümnaasiumi võimlas
 1. klass poisid ja tüdrukud.
Treener Tarmo Hein
2.-3. klassi poisid.
Treener Tarmo Hein / Olev Baar
3-5. klass poisid.
Treenerid Olev Baar / Taavi Müürsepp
ESMASPÄEV17.10-18.4017.10-18.45
TEISIPÄEV14.00-15.3014.00-15.30
KOLMAPÄEV17.25-18.45
NELJAPÄEV15.30-16.4515.30-16.4516.30-17.50
REEDE

Tutvu kaSaue Korvpallikooli õppemaksu tasumise kord

 

Comments are closed