U11 poisid said Balti liigas neli võituRiias toimunud Balti liiga etapil suudeti võita esimeses mängus Espoo Honka tulemusega 27:21. Päeva teises kohtumises tuli vastu sarja liider Torpan Pojat, kes pole siiani kaotusi tunnistanud. Peale väga võitluslikku mängu pidime tunnistama Soome võistkonna paremust 24:30. Selles mängus oli suuri probleeme lauapallide hankimisega ning vastas võistkonnal lasti teha mitmeid kordusviskeid.

Teise päeva esimeses mängus võideti põnevas lõpuheitluses Sankt-Peterburgist pärit võistkonda Neva Stars 40:37. Ning teises kohtumises võideti Tiit Soku KK/SK Nord tulemusega 27:24. Kuigi poolaeg võideti 20:6, siis liigne eduseis oli selles mängus väga uinutav. Vastaste mõned õnnestumised tõid nad mängu tagasi. Keila poisid tegid teisel poolajal rünnakutel tormakaid ja lohakaid lahendusi ja lasid sellega Tiit Soku poisid mängu lõpuks vaid kolme punkti kaugusele. Mäng oli väga heaks õppetunniks.

Etapi viimases mängus kohtuti Tartu Palliklubi võistkonnaga, keda suudeti võita tänu agressiivsele kaitsele 43:21.

Kokkuvõttes lõpetati põhiturniir 9 võidu ja 6 kaotusega, mis andis turniiritabelis seitsmenda koha. Balti Liiga finaalturniir toimub 21-23. aprill, Lätis.

Riia etapil kuulusid võistkonda: Robert Päll, Tristan Viirlaid, Romer Ots, Kermo Sepik, Tom Oskar Arro, Mait Meres, Karl Lillimägi, Sten-Erik Pillart, Simo Puusepp ja Saku poisid Aari Annus, Uku Jõeleht, Erik Suislepp.