Keila Korvpallikooli U14 meeskond kohtus Eesti meistrivõistluste turniiritabelis teist kohta hoidva TTÜ KK-ga. Vastane oli oma favoriidiseisust väärt, haaras kohe initsiatiivi ja meid enam ohtlikusse kaugusesse ei lubanud.

Avaveerandi suure 11:31 kaotusseisu vähendasime esimese poolaja lõpuks küll viisakamaks 32:40, kuid teise poolaja alguses langes vigadega välja meie kaitse tugisammas Karl Maarek Kokser ning sellega meie tõsisem vastuhakk lõppes. Kaotus tuli kindel 57:80.

Rünnakul tegi hea mängu 27 punkti visanud Sten Strelkov, kes näitas et lisaks U16 poistele oskab ka tema kolmeseid visata ning sopsas viis kaugviset. Norton Reintam viskas 10, Karl Maarek 8, Ralf Rico Graudin 6, Mark Dsotsenidze 4 ja oma eestikate esimese punkti visanud Iko Kõplas 1 punkti.

Turniiritabelis on meil nüüd kolm võitu ja kaks kaotust. Selle aastanumbri viimane kohtumine toimub U14 tiimil pühapäeval Raplas sealse tiimiga, kellel kirjas täpselt sama palju võite-kaotusi kui meil.