U14 Eesti meistrivõistluste play-off on Keila poistele alanud tasavägiselt. Avaringis kohtume Tallinna SK Altiuse meeskonnaga, peale kahte esimest mängu on seeria 1-1 viigis. Seeria otsustav mäng toimub esmaspäeval, 24. aprillil kell 17.30 Keila koolis.

Esimene kodusaalis peetud mäng oli meile edukas ja lõppes 77:52 võiduga. Mäng ise ei olnud siiski nii kerge kui numbritest võib tunduda. Lahing oli korralik, treeneri jaoks tegi asja keeruliseks ka see, et juba kolmanda veerandi lõpuks oli kõigil meie esiviisiku meestel protokollis 4 viga. Vahetusmängijad sekkusid siiski väga õnnestunult ning nii pidasime lõpuni vastu.

Sten Strelkov viskas seekord 20 punkti, kuid eraldi tuleb ära märkida vahetusest sekkunud Norton Reintami panust. Norton skooris samuti 20 silma, neist 16 teisel poolajal, kui ta vahepeal lausa üksi kogu meie rünnakut püsti hoidis. Ralf Rico Graudin lisas 17, Mark Dzotsenidze 10, Karl Maarek Kokser 4, Erik Makke ja Henri Peterson 2 punkti. Henri koos teise vahetusmängija Ants Kalmusega panustasid aga korralikult meie kaitsemängu just neil hetkedel, kui põhiviisiku mängijad vigadega hädas olid.

Teine mäng Altiuse kodusaalis oli Keila poiste jaoks paras õudusunenägu. Kohe mitte miski ei õnnestunud. Jäime kohe 8-9 punktilisse kaotusseisu ning enamus mängust tegelesime sellega, et vastane kuidagi kätte saada. Lõpu eel see ka õnnestus, kuid viimasel minutil loovutasime kahepunktilise eduseisu tänu kahele vastasele kingitud lauapallile, mille nad ka korvideks realiseerisid. Valus kuid samas ka väga õpetlik 59:61 kaotus oli tõsisasi. Steni arvele jäi seekord 17 punkti, Mark lisas 13, Norton 10, Ralf 8, Karl ja Ants mõlemad 5 punkti.