U16 ja U14 poistel oli tihe nädalavahetus, kui Eesti meistrivõistlustel peeti kahe päevaga kokku kolm mängu. Võiduarve jäi seekord avamata, kuid vastaste tugevust arvestades ei ole vaja sellepärast häbeneda.

U16 poisid sõitsid laupäeval Tartusse kohtuma kohaliku meeskonnaga, kelle liidriks oli päev varem Eesti meeste meistriliigas BC Tartu ridades debüteerinud Kerr Kriisa. Tugev Tartu meeskond võttiski oma, kuigi omad ilusad momendid olid ka meil. Näiteks ilus algus eduseisuks 9:2, mille jooksul Kristen Kasemets ühe korra sellelt samalt Kriisalt põrgatuse pealt palli röövis ja nii lihtsad kaks punkti teenis. Kokkuvõttes saime siiski kindla 69:91 kaotuse. Keila skoori eest hoolitsesid peamiselt 21 punkti visanud Kristen, keda toetasid rünnakul hästi ka 14 punktiga Marcus Lenk ja 15 silmaga Conrad Sengbusch. Viimase mängu rikkus aga juba esimese poolajaga teenitud viis isiklikku viga.

Pühapäeval samuti võõrsil toimunud kohtumises KK Viimsi/Kesklinna KK I vastu meil asjad nii hästi ei õnnestunud. Meie elu tegi raskeks ka ühe liidri puudumine, nimelt aitas Conrad samal ajal Keila KK U18 meeskonda. Ainus positiivne periood oli selles mängus kolmas veerandaeg, mille me 15:13 võitsime, ülejäänud mäng oli paras kannatuste rada, mis lõppes 42:84 hävinguga. Kristen skooris seekord 19 ja Marcus 11 punkti.

Pühapäeval pidasid oma kolmanda EMV põhiturniiri mängu ka meie U14 poisid, kes kohtusid Rakveres sarja liidri Rakvere Tarvaga. Head viskekindlust näidanud vastane võitles avapoolajal välja paraja edu – 44:31. Teine poolaeg oli juba võrdsem, kuid 64:79 kaotus tuli meil siiski vastu võtta. Sten Strelkov oli meeskonna resultatiivseim 19 punktiga, kahekohalise punktisumma skooris ka kaitses väga kõva partii teinud Karl Maarek Kokser – 13 punkti.