2008 poistel oli 17-18 veebruar tihe nädalavahetus. Sakus toimunud Mini klassis mängisime 4 mängu ja võitsime kõik mängud.
Esimeses mängus kohtusime Väike-Maarja RSK võistkonnaga. Mängu algus oli väga intensiivne, kuid tänu heale individuaalsele kaitsele ja teravale rünnakule läksime esimesel poolajal juhtima. Teisel poolajal surusime vastastele oma tempo peale ja võitsime mängu 65:34.
Teises mängus läksime vastamisi Kadrina Karudega. Selles mängus olime vastasest üle ja võitsime 88:7.
Järgnevad kaks mängu olime mõlemast võistkonnast üle ja võitsime Viru-Nigula Hunte 81:8 kui ka Tamsalu Los Toros võistkonda 78:14.
Treener Martin ja Olev jäid võistlustega rahule. Poisid olid mänguks ilusti häälestatud ja punkte viskasid kõik.
Tuleval nädalavahetusel VKK Finaalturniiril poistel tõsine tuleproov, kus eelmised võidud ei tähenda midagi.
Suur tänu kõikidele fännidele, kes kaasa elama tulid!