9-10 veebruar oli Keila kooli võimla korvpallurite päralt.

Erinevates vanuseklassides peeti kahe päeva jooksul kokku viis kossulahingut, millest kolmes olid osalised ka Keila poisid. Seekord kõigil kolmel korral võidukalt.
Laupäeval oli võistlustules U16 meeskond. Hommikuses mängus mindi vastamisi BC Kalev/Stariga. Tasavägine mäng suudeti enda kasuks pöörata hea teise poolajaga, tasuks 84:74 võit. 29 punktiga oli meie resultatiivseim Ralf Rico Graudin, Sten Strelkov lisas 23, Norton Reintam 14, Mark Dzotsenidze 7, Christopher Lenk 5, Robin Rukis 4 ja Laur Maide 2 silma.
Õhtuses mängus said Keila poisid kindla 91:34 võidu Tallinna Kalevi üle. Ralf skooris seekord koguni 40 silma, Marki arvele jäi 14 ning Nortoni kontosse 12 punkti. Sten viskas seekord 10, Robin ja Laur mõlemad 6 punkti, käe said valgeks ka Iko Kõplas ja Henri Peterson.
Pühapäeval oli U14 poiste kord, kui neile tuli külla Rapla Korvpallikool. Küllaltki närviliselt kulgenud mängus oli väike initsiatiiv pidevalt kodumeeskonna käes, lõpuks vormistati tabloole ka päris kindlad 94:66 võidunumbrid. Heas hoos oli taas Erik Makke, kes skooris 35 punkti. Tom Oskar Arro viskas 18, Kermo Sepik 9, Ralf Vikat 8, Rasmus Hulkko, Stefan Honga, Cristofer Lempu ja Laur Maide kõik 6 punkti.

Comments are closed.