Eelmisel nädalal käisid U15 poisid II Balti liiga etapil Siguldas ja tulid tagasi 4 võidu ning ühe kaotusega.
Esimeses mängus Siguldaga saime hoo päris hästi sisse ja panime ennast kohe maksma. Aktiivsus kaitses ja kõrge protsendiga lähivisked viisid meid kindlalt võidule 87:32 (Marten Midri 22p, 17reb; Rasmus Lepp 20p; Oliver Kruus 17p, Henry Helilaid 12p).
Teises mängus Juglaga võistsime esimese poolaja 11:46 ja sellega oli mäng võidetud 75:32 (Marten Midri 30p, 10reb; Mihkel Kivaste 13p; Kaur Kell 12p).
Kolmas mäng tugeva Glubene vastu oli päris mängu lõpuni pingeline. Vastane ei andnud meile kordagi hingamisruumi. Olime lõpus kindlamad ja võitsime mängu 67:52 (Mihkel Kivaste 26p; Marten Midri 21p, 10reb, Oliver Kruus 13p, 11reb).
Neljas mäng oli Kekava vastu. Eelmisel etapil kaotasime neile seitsme punktiga. Sellel korral olime vaimselt paremini valmistunud ja pinget jätkus viimase minutini. Just agressiivsus rünnakul tõi meile läbi viimase sekundite vabavisete võidu 69:66 (Oliver Kruus 28p, 20reb; Henry Helilaid 16p, Marten Midri 15p, 8reb). Selle mänguga kinkisime Kekavale Balti liiga esimese kaotuse.
Viimane mäng Viimsi vastu ebaõnnestus meil täielikult. Vastaste täpsed visked kaugelt ja meie suutmatus kergeid korve realiseerida muutis mängu võitmise väga raskeks. Kuigi sundisime vastaseid 32 pallikaotust tegema, siis nende eksimust meie oma punktideks muuta ei suutnud. Kaotasime mängu 49:52 (Oliver Kruus 15p, 8reb; Mihkel Kivaste 13p; Henry Helilaid 9p; Marten Midri 7p, 17reb).
Treener Martini kommentaar:
Poisid olid etapil tublid. Sellel hooajal ongi meie põhirõhk Balti liigal ja edukad mängud näitavad, et teeme treeningutel õiget asja. Kõige rohkem muret tekitab meile ebastabiilsus. Üks mäng võitleme iga palli eest ja järgmisel ei suuda ennast mänguks häälestada. Loodan, et suudame hooaja lõpu poole stabiilsemat mängu näidata.