BC Stari ja Keila KK vastasseisust väljus võitjana KeilaNaiste karikavõistluste kordusmängus kohtusid Tallinna Südalinna koolis BC STAR ja Keila Korvpallikool. Esimeses mängus jäi 59:57 peale BC Star.

Edasipääseja välja selgitamiseks liidetakse kahe mängu punktisummad kokku, mistõttu pidi Keila Korvpallikool järgmise kohtumise võitma vähemalt kolme punktiga. Starile piisas viigist.

Kui esimese veerandi võitsid BC Stari naised kindlalt 17:9, siis järgmise vastukaaluks Keila 23:13. Ka kolmas veerand kuulus täielikult külalisvõistkonnale, see võideti 21:10 ja viimasele veerandile siirduti 53:40 eduseisus. Sellega oli mäng ka tehtud. 73:58 võiduga kindlustati edasipääs kahe mängu kokkuvõttes 9-punktilise eduga.

Võitjate resultatiivsemad olid kordusmängus Jaanika Kurs 15 ja Liis Sild 14 punktiga. BC Stari poolelt tõi Anni Sild 13 punkti.

Järgmises ringis lähevad Keila Korvpallikooli naised vastamisi G4S Noorteliiga võistkonnaga.