Keila Korvpallikooli esindusmeeskond alistas teistkordselt Tartu Ülikool/Eviko, seekord 250-pealise kodupubliku ees seisuga 88:81, ning tagas oma teisel Saku I liiga hooajal ajaloolise pääsu nelja parema sekka!
Veerandfinaalseeria avamängu 105:76 võitnud Keila alustas ka korduskohtumist hästi, läks 9:0 ette ja võitis avaveerandi 35:20. Poolajaks 45:34 juhtinud Keila lasi aga põhiturniiri kolmanda tiimi 18:28 kaotatud kolmanda veerandajaga mängu tagasi ja otsustavale kümnele minutile mindi vastu minimaalses 63:62 eduseisus. Pingeline punkt-punkti mäng käis seisuni 81:81, misjärel kindlustas Keila viimaste mänguminutite 7:0 lõpuspurdiga 88:81 võidu.
Kui Keila tabas kahepunktiviskeid 29/51 (56,9%) ja Tartu 25/48 (52,1%), siis kaugviskeid sopsasid mõlemad tiimid sama kehvasti: 4/18 (22,2%). Vabavisete protsendid olid vastavalt 64,3% ja 57,6%. Lauavõitluse võitis seekord Keila 45:38 (avamängus 37:42 Tartule), negatiivsele poolele jäävad pallikaotused, mida Keilal kogunes 16, vastasel 13.
Keila resultatiivseim oli taas Kristen Kasemets, seekord 24 punkti, 8 lauapalli ja 2 viskeblokeeringuga. Jagoš Kremic kogus 18 punkti, 9 lauapalli, 3 vaheltlõiget ja 2 blokki, Conrad Sengbusch toetas 17 punkti ja 5 lauapalli ning Roland Tamkivi 15 punkti ja samuti 5 lauapalliga. Marek Uusojalt lisaks väga vajalikud 7 punkti ja 7 lauapalli.
Esiliiga finaalturniir peetakse 22.-23. aprillini, Keila läheb reedel poolfinaalis vastamisi teise asetusega Tamsalu Los Toros/TalTechiga, kellega jäid põhihooajal omavahelised mängud 1:1 viiki. Teises poolfinaalis on koha kindlustanud Tartu Kalev/Estiko, kes saab tõenäoliselt vastaseks põhiturniiri võitnud Kadrina Karud.