Keila Korvpallikooli esindusmeeskond sai Eesti meistrivõistluste 2. liiga turniiril väärtusliku võidu, kui kodus alistati seni kaotuseta püsinud Haabersti SK 79:69. Mäletatavasti saadi võõrsil samalt vastaselt lisaajal valus ühepunktiline kaotus.

Neljapäeva õhtul meeldivalt rohke publiku ees peetud kohtumine algas Keilale raskelt. Kaitses tegutseti pehmelt ning rünnakutes nappis teravust. Esimese veerandaja järel oldi kaotusseisus 12:24.

Teisel veerandajal tõmmati aga kaitse sitkemaks ning Kevin Sepiku eestvedamisel tekkis rünnakutesse teravus. Poolajapausile minnes oligi vahe vähenenud vaid kahele silmale 34:36. Kolmandal veerandajal jätkus punkt-punkti mäng ning enne viimast kümmet minutit oli Keila ees ühe punktiga.

Neljandal veerandajal hakkas aga vastast väsitanud aktiivne kaitse andma loodetud tulemust. Ise suudeti aga rünnakutel leida vastaste kaitse murdmiseks õiged käigud.

Kevin Sepik tõi parimana 25 punkti. Kristjan Makke lisas 21 punkti ja 10 lauapalli. Lisaks tegid skoori: Norman Rüütsalu 10, Kevin Äkke ja Erik Dzotsenidze 6, Riivo Vähk 5, Margus Pahv 3, Mart Maide 2, Georg Tambre 1.

Keilal on nüüd tabelis 5 võitu ja 1 kaotus. Alagrupiturniiri lõpuni jääb veel kaks vooru. Keilal on ees mängud Kose Ei Emotsiooni ja Kalev/Cramo duubelmeeskonnaga.