Keila Korvpallikooli esindusvõistkond teenis Saku I liigas tõelises põnevusmängus hooaja teise võidu, kui tänu võimsale neljandale veerandajale (28:13) alistati võõrsil seisuga 80:77 Rae Koss/Hansaviimistlus. Liigatabelis jagavad Peep Pahvi hoolealused nüüd tosina meeskonna seas 8.-10. kohta.
Poolajaks 35:43 taha jäänud ja otsustavat neljandikku 52:64 kaotusseisust alustanud Keila meeskond ei andnud alla ja võitles võiduka lõpuni. Kui kahepunktiviskeid tabasid mõlemad meeskonnad võrdselt 53%, siis kaugvisked sopsasid paremini Keilal (38% vs. 22%).
Keila parimana kogus Matthew Adrian Powell 18 punkti ja 8 lauapalli, võidu kindlustanud korvi visanud Roland Tamkivi lisas 14 punkti ja 7 lauapalli, esiliiga parima lauavõitleja Jagos Kremici arvele jäi 11 punkti ja 13 lauapalli ning Margus Pahv toetas 12 silmaga. Vastastest olid heas hoos Illimar Raiend ja Ron Pehka vastavalt 35 ja 23 punktiga.