Harju Elekter jätkab Keila Korvpallikooli toetajana

harju elekterKeila Korvpallikool ja Harju Elekter AS pikendasid koostöölepingut ning ettevõte jätkab noorte korvpalli toetajana Keilas juba kuuendat aastat.

Korvpallikooli juhi Tarmo Heina sõnul on ettevõtete toetus huviharidusse väga väärtuslik. “Ilma heade toetajateta on kvaliteetse huvihariduse pakkumine suur väljakutse, sest rahaliste vahendite nappus on huvihariduse valdkonnas üsna tavaline nähtus,” märkis Tarmo.

Ta lisas, et selliste heade koostööpartnerite toel nagu seda on Harju Elekter, on noortele soetatud heal tasemel treeningvarustust, osaletud erinevatel võistlustel ja turniiridel. “Olulist rolli mängivad toetajad ka võistluste korraldamises ja suuresti tänu neile oleme saanud Keilas läbi viia ka Euroopa Noorte Korvpalliliiga etappe,” tõi Tarmo välja.

Harju Elekter AS toetab Keila Korvpallikooli aastast 2012 ja on sellega üks pikaajalisemaid toetajaid. 1968. aastal tegevust alustanud Harju Elekter Grupp on arenenud juhtivaks kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete valmistajaks Baltimaades ning tuntud ja tunnustatud tootjaks Skandinaavia riikides. Harju Elektri põhitegevusalaks on elektrienergia jaotuseks ja ülekandeks vajalike seadmete välja töötamine, tootmine ja müük. Põhitegevust toetavad lehtmetalltoodete tehas Eestis ning tööstuskinnisvara arendamine ja rentimine.

Keila Korvpallikool alustas tänavu 8. hooaega ning korvpallialast huviharidust omandab kokku 300 last ja noort Keilas, Sauel ja Vasalemmas.

Comments are closed