17.10.06 2 liiga avamängu väitKeila Korvpallikooli esindusmeeskond alustas 150 pealtvaataja toel Eesti meistrivõistluste 2. liiga turniiri 73:60 võiduga BC Kalev II meeskonna üle.

Kuigi kalevlased olid võrreldes möödunud hooajaga koosseisu märgatavalt tugevdanud, dikteeris Keila noor meeskond kogu kohtumist. Avaveerand võideti 23:19, poolajaks oli edu 48:33 ning kolmanda veerandaja lõpuks juba 63:44.

Kuigi Keila võitis, jäi veel väga palju varu. Hooaja esimeses tõsises mängus oli tunda esietenduse krampi – oli see siis tingitud rohkest publikust, ilusaid etteasteid pakkunud tantsutüdrukutest või lihtsalt pikast tõsiste mängude pausist.

Punktid jagunesid Keilas meeldivalt ühtlaselt. 13 punktiga olid suuremad korvikütid Kevin Sepik ja Norman Rüütsalu. Conrad Sengbusch lisas 11 silma, Riivo Vähk 10 punkti ja 13 lauapalli, Erik Dotzendize 9, Margus Pahv 6, Gerog Tambre 5 (lisaks 5 lauda, 3 söötu, 3 vaheltlõiget ja 3 kulpi), Mart Maide 4 ja Marek Uusoja 2 punkti. Platsil käisid ka Roland Tamkivi, Aleksandr Šadrin ja Hannes Hiie.

Tänud meeldivalt rohkearvulisele publikule! Ootame teid ka järgmistele mängudele.