Keila Korvpallikooli esindusmeeskond sai Eesti meistrivõistluste 2. liiga turniiril võõrsil jagu BC Kalev II meeskonnast 74:61 ja jätkab oma alagrupi liidrina.

Mäng algas pooletunnise hilinemisega, kuna Kalevi kodusaali ühe korvi rüngas oli katki ning selle vahetamine võttis omajagu aega. Kui aga mäng lõpuks algas, haaras Keila kohe initsiatiivi ja kontrollis mängu lõpuni. Avaveerand võideti 25:12, poolajaks oldi ees juba 40:24.

Kolmandal veerandajal tulid aga sisse halvad palikaotused ning mängu rütm kippus korraks kaduma. Rasketel hetkedel ilmutas aga oma liidriomadusi Kristjan Makke (lõpuks temalt 20 punkti, 14 lauapalli, 4 söötu, 4 vaheltlõiget ja 2 kulpi), teravustega valmistas vastastele peavalu Kevin Sepik (lõpuks 19 punkti) ning turvaline edu saadi tagasi. Neljandal veerandajal oli vahe juba 20 punkti, ent lõpu eel tabasid vastased mõned nii-öelda meeleheite kolmesed. Vahe vähenemisele aitasid kaasa ka Keila posite pallikaotused.

Lõpuks siiski kindel võit. Lisaks Makkele ja Sepikule tegid skoori: Norman Rüütsalu 12, Johannes Sildre 12, Eriks Dzotsenidze 5, Roland Tamkivi 2, Kevin Äkke 2, Margus Pahv 1 ja Rando Tihane 1. Platsil käisid ka Georg Tambre, Kristo Veiberg ja kaitses väga hästi tegutsenud Mart Maide.

Keilal on nüüd tabelis 6 võitu ja 1 kaotus ning alagrupis pidada veel üks kohtumine – tuleval teisipäeval Kosel sealse Ei Emotsiooniga.