Keila Korvpallikooli esindusmeeskond alistas kodusaalis 90:64 G4S Noorteliiga ning kindlustas oma teisel Saku I liiga hooajal esmakordselt pääsu play-off’i ehk kaheksa parema sekka! Igati väärt kingitus peatreeneri sünnipäeval!
Keila võitis poolaja seisuga 53:32 ja kogu mängu 26 punktiga, näidates ülekaalu pea kõigis statistilistes kategooriates. Eriti paistab silma paremus resultatiivsetes söötudes (20:5) ja vaheltlõigetes (15:8).
Keila eest säras enim Kristen Kasemets, kelle arvele jäi 23 minutiga 23 punkti, 8 lauapalli, 3 korvisöötu ja 4 vaheltlõiget. Roland Tamkivi toetas 16 punkti ja 4 vaheltlõikega, Matthew Powell kogus 13 punkti, 5 lauapalli ja 3 vaheltlõiget ning Margus Pahv viskas 10 silma. Conrad Sengbuschilt 7 punkti ja mängu parimad 5 korvisöötu. Vastaste parimana 13 punkti Kaspar Kuusmaalt.
Keilal hoiab 10 võidu ja 9 kaotusega turniiritabelis kuuendat kohta. Põhiturniiril on jäänud pidada veel kolm mängu, kõik võõrsil: 27. ja 31. märtsil Tartus ning nende vahepeal 29. märtsil kl 19 Õismäe Vene Lütseumis, vastaseks TSA Kalev.