Keila ja Saue 2008 poisid käisid Leedus BBBL etapil.

Esimeses mängus kohtuti Saku KK võistkonnaga. Kui esimene poolaeg oli väga pingeline, siis teisel poolajal suutsime olla kindlamad ja võitsime mängu 31:25. Au vastastele!
Teises mängus kohtusime Tartu Ülikooliga. Kui esimese poolaja suutsime mängus olla siis teisel poolajal väsisime ja lasime vastastel visata kergeid punkte. Kaotasime mängu 45:65.
Kolmas mäng toimus Nevskie Zvezdi vastu. Kahjuks selles mängus olid vastased meist üle ja kaotasime mängu 42:23.
Neljas mäng toimus Marupesi vastu. Käisime vastastele kaitses kõvasti peale ja lahendasime rünnakud kiiresti ära. Võitsime mängu 46:31.
Viimane mäng oli Valmera vastu. Selles mängus poiste jõud rauges ja kaotasime mängu 35:46.
Treener Olev jäi poiste tegutsemisega rahule ja nüüd valmistutakse juba järgmisteks mängudeks.
Aitah kõigile fännidele, kes tulid mängule kaasa elama!