Keila Korvpallikooli esindusmeeskond jätkas Saku I liiga hooaega neljapäeval Tamsalu Los Toros/TALTECHi vastu.
Tasavägiselt kulgenud avaveerandi (21:22) ja poolaja (42:47) järel pääses vastane otsustavalt eest ära kolmandal perioodil. Keila enam järele ei võtnud ja hooaja kolmas kaotus tuli seisuga 71:90.
TalTechi duubli resultatiivseim oli Janar Aniste 16 punktiga, Georg Allemann lisas 15 ja vanameister Gregor Arbet 12 silma. Norman Käbin jagas kaaslastele koguni 13 tulemuslikku söötu ja tegi 7 vaheltlõiget. Keila Korvpallikooli eest tegi suurepärase esituse Kristen Kasemets, kes viskas juba avapoolajal pooled meeskonna punktidest (21 p). Mängu lõpuks jäi tagamängija arvele 28 punkti, 9 lauapalli, 4 korvisöötu ja 5 viskeblokeeringut. Rauno Meerits toetas 14 punkti ja 5 lauapalliga ning Margus Pahv lisas 8 punkti.