Keila KK II saavutas minikorvpalli etapil kaks võituKeila Tervisekeskuses toimunud minikorvpalli etapil sai Keila Korvpallikooli teine võistkond oma esimese võidu Tartu/Ülenurme vastu numbritega 83:13.

Mängust Tartu Palliklubi võistkonna vastu sõltus edasipääs vahegrupi turniirile. Esimese veerandaja järel oli seis Tartlaste kasuks 18:16, teisel veerandil ei õnnestunud Keila poistel kuidagi korvini jõuda ja poolajaks oli Tartu edu juba 10 punktiline. Kolmandal veerandil õnnestus vahe vähendada 4 punktini, kuid neljandal veerandil libises Tartu jälle eest ning vastu tuli võtta valus kaotus tulemusega 40:54.

Teine võit saavutati BC Tartu II üle tulemusega 48:30.

Kokkuvõttes saavutas enamasti aasta nooremates poistest koosnev võistkond põhiturniiril alagrupi seitsemenda koha. Seega jäädi esimesena välja vahegrupi mängudest. Poisid tegid etappidel häid esitusi ning kokkuvõttes võib hinnata seitsmendat kohta väga kõrgelt.