Keila Korvpallikooli esindusmeeskond sai Eesti meistrivõistluste 2. liigas väga olulise võidu, kui võõrsil alistati 78:73 Rae Koss / Hansaviimistlus. Keila asub 9 võidu ja 2 kaotusega oma alagrupis 2. kohal, Rae Koss on 3.
Keila pani võidule aluse väga hea esimese veerandajaga, mis võideti 26:9. Poolajavileks oli Keila edu 45:23. Edu tõid kiired rünnakud ja agressiivne kaitse. Väga kasulikult tegutses äsja meeskonnaga liitunud 25-aastane keskmängija Martin Meeksa, kes kogus lõpuks 15 punkti ja 14 lauapalli. Korralik oli ka kogu meeskonna kaugvisete tabavus (mängu lõpuks 18st 9, ehk 50%).
Keila turvaline edu püsis ka kolmandal veerandajal (66:44), kuid viimasel veerandajal tabasid vastased järjest mitu rasket kolmest, Keila rünnakute lahenduses tekkis aga mõningane peataolek. Rae Koss tuli lähedale, kuid päris kätte Keilat ei saanud.
Omavahelise esimese ringi kohtumise võitis Rae Koss kahe punktiga. Seega jäi Keila omavahelises võrdluses kolme punktiga plusspoolele. Põhiturniiri lõpuni jääb veel kolm vooru.