Pärast tasavägist mängu kaotati kodusaalis lisaajal seisuga 75:82 Tartu Ülikool/Evikole.
Kui poolaja võitis Keila 33:29 ja pärast kolmandat perioodi oli edu 56:49, siis 11:18 kaotatud neljas veerandaeg tähendas, et seisult 67:67 mindi lisaajale. Üleaeg kulges võrselt seisuni 75:75, kuni 17 sekundit enne lõpusireeni pääsesid külalised Joonas Anton Jürgensteini (üleplatsimehena 23 punkti) kaugviskest juhtima, misjärel Keila visked enam ei tabanud ja vastane vormistas vabavisetest lõppseisu. Protokollist paistabki enim silma, et kui Keila teenis 9 vabaviset, millest tabas 6 (66%), siis Tartu vastav näit oli 19/26 (73%).
Keila eest tegi enim skoori Conrad Sengbusch 21 silmaga. Matthew Powell ja Kristen Kasemets viskasid 10 ning Margus Pahv 9 punkti. Jagoš Kremici arvele jäi 8 punkti ja 12 lauapalli.
Kui põhihooajal on pidada jäänud veel kuus mängu, jagab Keila kaheksa võidu ja kaheksa kaotusega tosina meeskonna seas 6.-7. kohta. Järgmisena sõidab külla taas Tartu sats – reedel, 11. märtsil kell 19.30 võõrustatakse Keila Tervisekeskuses Tartu Kalev/Estikot, keda esindavad ka endised tipptegijad Janar Talts, Timo Eichfuss, Silver Leppik ja Marek Doronin.