Eesti 35. omavalitsuste talimängud toimusid nädalavahetusel Kadrinas. Osales 12 naiskonda, kellest moodustati neli alagruppi. Mänguaeg oli lühike – vaid 2*10 min jooksvat aega.

Keila mängis esimese ringi mängud Jõgeva ja Alutaguse valdade vastu. Loos oli hea ning mängud võideti vastavalt 25:15 ja 44:24. Sama päeva õhtul peeti ka veel veerandfinaalikohtumine vana tuttava Hiiumaa naiskonnaga. Ka selles mängus õnnestus Keilal kiire mängutempo peale suruda ja tasuks oli võit 46:23 ning seega oli koht nelja seas kindlustatud.

Pühapäeva hommikul kohtuti poolfinaalimängus Paide linnaga, kus mängisid mitmed tuttavad meistriliiga naised. Mängu alguses ei suudetud vastaseid kaitses kinni saada ning Paide läks juhtima. Murrang tuli teise poolaja alguses, kus lepiti kokku, et katetest rohkem ei vaheta, ebavõrdseid vahetusi ei tekkinud, edu kaitsemängus tõi juurde motivatsiooni ning tabati ka olulised visked rünnakul. Põnevust jätkus mängu lõpuni, kuid lõpuks võit Keilale 30:24.

Finaalimäng peeti Tartu valla vastu, kus mängisid samuti tuttavad tugevad vastased. Selleks mänguks Keilal kahjuks enam piisavalt jõudu ei jätkunud, vastased said lihtsaid korve ning mängu saatus oli poolajaks otsustatud. Lõppskooriks 21:37.

Vaatamata viimasele mängule oli turniir Keilale siiski väga edukas – alistati mitmeid tugevaid naiskondi. Keila mängis koosseisus Sille, Simona, Kaili, Kristel, Kaisa, Carolyn, Gerda, Liis.