Keila Korvpallikoolis algas 8. hooaeg

Keila Korvpallikool alustab sel sügisel 8. hooaega. Ettevalmistused uue hooaja alguseks kestsid terve suve, kui üle 200 korvpallikooli õpilase lihvis oma oskusi suvelaagrites. Trennidega tehti algust juba augusti alguses.

1. klassi Kloogaranna laagerKeila, Saue ja Vasalemma Korvpallikooli 1. klassi õpilased lõpetasid edukalt oma esimese laagri Kloogaranna noortelaagris. Nelja päeva jooksul õpiti uusi oskusi, tehti tutvust laagrieluga, saadi uusi sõpru ja tehti palju sporti. Lisaks päevastele treeningutele toimusid igal õhtul osavusharjutused ja viskevõistlused ning laager lõpetati pidulikult ühise tordi söömisega.

Keila, Saue ja Vasalemma Korvpallikooli 2-4. klassi õpilased valmistusid uueks hooajaks Tuksi laagris. Laagripäevad möödusid kõvasti trenni tehes ning korvpalliteadmisi rikastades. Toimusid vabavisete võistlus, treenerid vs õpilased korvpall ja laagridisko, samuti grilli ja lõkkeõhtu, kus jagati auhindu ning nauditi lihtsalt head ilma. Laagri lõpetas pühapäeva hommikul traditsiooniline jooksuvõistlus “Maraton”. Kui buss vaikselt Keila poole veeres, nägi nii mõnigi korvpalliõpilane und hommikuvõimlemisest, järgmistest trennidest, võistlustest, võitudest ning rõõmuhetkedest.

5.-8. klassi Kurgjärve laager5. – 8. klassi poiste laager Kurgjärvel algas Eesti rekordiliselt palavas suves. Rõhk oli füüsilisel ettevalmistusel – palju jooksmist, sprinte, jõusaali. Toimus traditsiooniline õpilased vs treenerid kossumäng, kus seekord läks võit veel treeneritele skooriga 105:58. Võeti mõõtu mäkkejooksus ja maratonirajal. Poistel oli nägu naerul ja tulemused igati korralikud.

Korvpallikooli kõige vanemad poisid on uueks hooajaks valmistunud kogu suve. Lisaks treeningutele kodusel terviserajal, tehti füüsilist ettevalmistust ning lihviti mängutehnikat Eesti suvepealinnas Pärnus. Poisid on hea mänguvormi nimel kõvasti pingutanud, sest juba septembris mängitakse esimene Euroopa Noorteliiga etapp.

Uus hooaeg on alanud ning uueks hooajaks valmistuti Keila staadionil ja terviseradadel juba augusti algusest alates.

Korvpallikool ootab treeningrühmadesse ka uusi korvpallihuvilisi ning treeningutele saab registreeruda siin!

Toredat uue hooaja algust!

Keila Korvpallikool

Comments are closed.