Keila naiskond saavutas Olybet naisteliigas 4. kohaRae spordihoones toimunud finaalturniiril kolmanda koha mängus tuli vastu KK Tallinna naiskond. Vahegrupi esimese mängus suudeti KK Tallinna võita tulemusega 66:61 ning teises kohtumises kodusaalis kaotati 70:78. Seega eeldas mäng võrdsete võistkondade heitlust.

Mängu alustas Keila hästi, rünnakul loodi teravust ja visked eemalt tabasid. Esimene veerand aeg lõppes viigiliselt 18:18. Teisel veerandil lasti vastane tabavate kaugvisetega natuke eest minna, poolajaks võitis KK Tallinn 30:38. Kolmas veerand mängiti veel võrdselt, kuid neljandal veerandil läksid vastased otsustavalt eest. Kogu mängu vältel ei suudetud kuidagi pidurdada KK Tallinna kahte liidrit Sofia Kosareva ja Aleksanda Komarit, kes kahepeale kokku viskasid 71 punkti. Mängu lõpptulemusesks jäi 56:80 ja Keilale kokkuvõttes neljas koht.

Hooaja alguses oli eesmärk saada Olybet naisteliigas nelja parem hulka, mis sai ka täidetud. Eelmisel aastal saavutati kuues koht. Finaalturniirile jõudes sooviti kindlasti hooaega medalitega lõpetada, kuid see aasta veel ei õnnestunud.

Naiskonnas mängisid: Kaisa Aatonen, Helena Mälton, Anneli Peterson, Liis Sild, Jaanika Kurs, Triin Orunurm, Linda Treimann, Marta Liisa Suitslepp, Maarja Sillamaa, Sille Kask, Paula Juurik.