JÄRJEKORDNE VÕIT!
Keila naiskond võitis taaskord OSK-i naiskonda – seekord oli tegemist väga pingelise mänguga. Kui esimese veerandaja suutsime võita 18:12, siis poolajaks võttis OSK meil sabast kinni ning läks juhtima seisul 35:25.
Kolmandal veerandil õnnestus meil taaskord eduseisule mängida ehk mängu saatuse otsustamine jäi viimastele sekunditele.
Vastane läks 1.36 minutit enne lõppu juhtima seisuga 58:56. Meie aga jonni ei jätnud ning minut enne mängu lõppu viskas Maarja Sillamaa olulise kolmese, mis viis meid punktiga juhtima.
Seejärel viskas vastane kaks vabaviset mööda ning sai lauapalli, kuid mängisime tubli kaitset ning saime hoopiski ise vabaviskejoonele astuda. Seitse sekundit mängida. Põnevuse hoidmiseks viskasime vabavisked mööda. Vastane sai palli, aga meie õnneks jooksis aeg armutult otsa. Lõppseisuks 59:58!
Meie tublimad: Kristel Talv 16 punkti, 6 vaheltlõiget, Maarja Sillamaa 13 punkti, Anni Sild ja Simona Bartkova mõlemad 10 punkti, Anni arvele lisandus veel 9 lauda ning Simona 11 lauda.
Järgmisena tuleb meile külla Pärnu naiskond. Mäng toimub 8. novembril kell 15:15 Keila koolis! Mask pähe ja tule kaasa elama!