U14 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel avas võiduarve ka Keila KK I meeskond, kes mängis pühapäeval Rakveres kohaliku tiimi ning Jõhvi SK-ga.

Mäng Jõhviga oli meie jaoks natuke kergem ja saime kindla 88:23 võidu. Mänguaeg ja punktid jagunesid väga ühtlaselt: Ralf Vikat 17p, Erik Makke ja Cristopher Lenk mõlemad 14p, Tom Oskar Arro 13p, Ants-Kristjan Kalmus 12p, Robin Rukis 7p, Kert Aaver 4p, Rasmus Hulkko 3p, Iko Kõplas ja Laur Maide mõlemad 2p.

Teine mäng Rakverega oli sootuks keerulisem. Tõele au andes tegi olukorra meie jaoks siiski kergemaks vastaste ühe liidermängija eelmises kohtumises saadud tugev jalatrauma. Minut-minuti ja punkt-punkti haaval õnnestus meil oma tahtmine vastasele peale suruda ning lõpuks päris suur 100:60 võit võtta. Võidust rohkem tegi treenerile taas rõõmu kõigi osalenud mängijate korralik panus heasse mängu. Erik skooris seekord 34p, Ants lisas 16, Tom 15 ja Cristopher 10 silma. Käe said valgeks ka Rasmus 6p, Ralf ja Iko 5p, Robin 4p, Kenert Kuldveer 3p, ja Henri Peterson 2p.