Korvpallikooli U14 meeskond astus pika-pika sammu Eesti meistrivõistluste finaalturniiri suunas. Veerandfinaalseeria avamängus võeti treenerilegi üllatusena väga kindel 80:40 võit Kesklinna KK üle.

Mängu alguses olime pisut kohmetunud ja jäime 8:11 taha, kuid seejärel saime paar kerget korvi kiirrünnakutest ja lõpetasime avaveerandi 16:11 eduseisus. Kõva kaitse ja kiirrünnakud olidki tänased võtmesõnad. Eriti paistis rünnakute kiire realiseerimisega silma Sten.

Teisel veerandil oli juba kerge initsiatiiv meie käes ning avapoolaja võitsime 33:20. Mängu saatuse otsustas lõplikult kolmas veerandaeg, mille võitsime koguni 36:12. Sellega oli ka mäng tehtud.

Treenerile tegi enam rõõmu see, et käe said valgeks kõik kümme mängumeest. Neli kolmest tabanud Marcus viskas parimana 20, Kristen lisas 15 silma. Steni kontosse jäi lõpuks 12, Jussi ja Marki arvele 9 punkti. Rainis viskas 6, Herman 4, Karl ja Erik 2 ning Ralf 1 punkti.

Seeria kordusmäng toimub neljapäeval 12. mail kell 17.00 Keila koolis.