Keila Korvpallikooli kõige vanemad poisid käisid väljakul kahel päeval järjest ja mõlemas mängus saadi võit.

Pühapäeval Eesti meistrivõistluste U18 vanuseklassi mängus Pärnu Paulusega oli esimene poolaeg võrdne – 36:32. Teisel poolajal aeti aga mäng kiiremaks ning kolmas veerandaeg võideti 27:8. Sellega oli mängu saatus otsustatud. Keila võitis 77:65. Kõik 12 poissi said rohkelt mänguaega. Margus Pahv kogus parimana 12 punkti, Norman Rüütsalu ja Mart Maide lisasid 11 ning Kevin Sepik ja Conrad Sengbusch 10 silma. Keilal asub 10 võidu ja 1 kaotusega liidrikohal.

Esmaspäeval sõideti Tartusse, et alustada Eesti meistrivõistluste 2. liiga play-off mänge. Esimeses ringis kohtuti Tartu Terminaliga ning edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes.

Tartu mäng oli raske. Poolajaks oldi kahepunktilises kaotusseisus 40:42. Halvasti algas ka kolmas veerandaeg. Nelja ja poole minutiga visati vaid kaks punkti ning jäädi kaotusseisu 42:50. Meeskonna liidrite jaoks polnud see just parim hetk, kuid õnneks tõid mängu pöörde vahetusest sekkunud Conrad Sengbusch, Mart Maide ja Erik Dzotsendize. Nad leidsid rünnakutesse teravuse ja kiiruse ning kaitsesse agressiivsuse. Hea kaitsemänguga tulid kaasa ka Roland Tamkivi ja Markkus Kikkatalo. Mäng pöördus ning Keila sai kolmanda veerandaja lõpuks ette 58:54. Sama hooga jätkati ka neljandal veerandajal ning hoopis teisest puust olid lõpuks ka platsile naasnud algviisku mehed. Keila võitis 83:70. Norman Rüütsalu arvele kanti 22 punkti. Conrad Sengbusch lisas 19 ja Kevin Sepik 16 punkti.

Seeria teine mäng peetakse neljapäeval kell 20.30 Keilas. Mäng on tähtis, ootame saali poisse toetama rohkelt pealtvaatajaid!