Keila võitis Tallinna meistritiitliHea on lõpetada hooaega võiduga. Eriti hea on see, kui see võit tähendab seda, et pisike Keila on korraga Tallinna meister.

Keila Korvpallikooli meeskond alistas Tallinna meistrivõistluste poolfinaalis tiitlikaitsja Eesti Maavara 67:57 ning kohtus finaalis Kalev/Cramo esiliiga meeskonnaga.

Keila noor meeskond sai kogenud ja igapäevaselt aste kõrgemal pallivatest korvpalluritest koosneva Kaleviga hästi hakkama. Esimese poolajaga visati koguni 59 punkti ning asuti juhtima 59:48. Kolmandal veerandajal suutsid kalevlased maa-ala kaitse abil Keila mängurütmi korraks segamini lüüa ning viimast veerandaega alustati vaid neljapunktilisest eduseisust. Viimase kümne minutiga suudeti aga uuesti mäng käima saada ning vormistada väärtuslik võit 88:79.

Keila suurim korvikütt oli Alan Kalda 17 punktiga ning lisaks noppis ta 11 lauapalli ja tegi 5 vaheltlõiget. Kevin Sepik lisas 16, Mart Maide ja Conrad Sengbusch 11, Roland Tamkivi ja Riivo Vähk 7, Margus Pahv, Georg Tambre ja Erik Dzotsenidze 5 ning Marek Uusoja 4 silma. Väljakul käisid ning oma väärt panuse andsid ka Kristen Kasemets ja Juss-Joosep Jaagu. Tallinna meistriteks tulid ka põhiturniiril osalenud Oliver Uuspõld ja Martin Kiik.