Kolmas võit järjest! Keila Korvpallikooli esindusmeeskonna hea minek Saku I liigas jätkub, kui viimati alistati seisuga 85:82 Rae Koss/Hansaviimistlus. Võit tõstis Keila (8 võitu, 7 kaotust) tosina tiimi seas viiendaks!
Avaperioodil 5:15 kaotusseisu jäänud Keila suutis poolajaks seisu 40:40 viigistada. Kogu teine poolaeg pakuti kodupublikule põnevat punkt-punkti mängu, kuni Roland Tamkivi lõpusekundite kaugviskest teeniti magus võit. Küllaltki võrdsest statistikast kerkib esile Keila parem pallijagamine (korvisöödud 16:11) ja täpsem käsi vabaviskejoonelt (92,9% vs. 61,5%).
Keila resultatiivseimana viskas Matthew Powell 18 punkti, millele lisas ka 4 lauapalli ja 6 korvisöötu. Lõpuveerandil 11 punkti visanud Kristen Kasemetsa arvele kogunes 15 silma, 4 lauapalli ja 4 korvisöötu, Margus Pahv lisas 14 punkti ning Jagoš Kremic tegi 12 punkti ja 12 lauapalliga taas kaksikduubli. Vastaste parimana viskas Ron Pehka 22 punkti.
Põhiturniiri lõpuni on jäänud pidada veel seitse kohtumist, järgmine kodumäng seisab ees 3. märtsil kell 19.30 Tartu Ülikool/Evikoga.