Saku II liiga teises poolfinaalis pidi Keila meeskond Jõhvis vastu võtma valusa kaotuse koduväljakul mänginud KK HITO/BC Karjamaalt 65:80. Keila alustas kohtumist agressiivse üle-välja pressinguga, mis sundis kodumeeskonda eksima. Intensiivsust hoiti üleval ka rünnakul – palliga tulid kiirelt üle ja järjest otsiti teravust. Võitluslik avapoolaeg lõppes Keila 39:37 juhtimisel. Punkt punkti mängu järel mindi otsustavale veerandajale vastu seisult 50:50. HITO sai neljanda veerandi alguses kaitse pidama ning asus kuus minutit enne normaalaja lõppu ette 57:51. Keila tuli hiljem Kevin Sepiku korvide järel kahe punkti kaugusele, kuid vastased vastasid 2+1 rünnakuga, realiseerisid vabavisked ning skoorisid ka järgmisel rünnakul. Keila ei saanudki enda mängu enam korralikult tööle ja HITO võttis kodusaalis võidu. Viimane veerandaeg kuulus idavirulastele 30:15.
Suur tänu kõigile häälekatele Keila fännidele, kes täna Jõhvi kaasa sõitsid ja meeskonna mänguvaimu turgutada aitasid!