U11 poisid Balti liiga hooaja lõppedes üheksandal kohalKeila U11 poisid lōpetasid Balti liiga hooaja üheksanda kohaga.

Siguldas ja Allažis toimunud finaalturniiril osalesid sarja kõik 16 võistkonda. Keila läks play-offi põhiturniiri seitsmendana ja esimeses ringis kohtuti kaheksanda asetuse saanud BS Ridzenega (Läti). Turniiri esimeses mängus pidime kahjuks tunnistama lõunanaabrite paremust tulemusega 50:37. Keila poisid tegid küll tunduvalt südikama partii, kui põhiturniiril sama vastase vastu, kuid sellest võiduks ei piisanud. Edasi jätkati heitlust kohtadele 9-16.

Mängus Siguldaga suudeti peale rabedat algust teisel poolajal vormistada kindel võit numbritega 44:22.

Päeva teises mängus kohtuti Vilniusega, kus peale esimest veerandaega oli Keila 15 punktilises (8:23) kaotusseisus. Leedu poisid alustasid väga agressiivselt ja meie poisid ei suutnud kuidagi sellega kohaneda. Teisel veerandil Keila poisid kosusid ja hakkasid jõudsalt vahet vähendama. Poolajal näitas tabloo 24:30 eduseisu veel Leedu poistele. Teisel poolajal oli punkt-punkti heitlus ja mängu viimastel minutitel kallutati mäng enda kasuks skooriga 51:43.

Seega mängiti 9.-10. koha peale Tartu Palliklubi vastu. Taas oli esimesel viisikul raskusi mängus püsida, kuid teine veerand saadi Tartu kätte ja mindi ka juhtima. Kolmandal veerandil paisus vahe juba 20-le punktile, mängu lõpus lasti Tartu küll natuke lähemale ja võit vormistati 51:42.

Finaalturniiril mängisid: Tristan Viirlaid, Kermo Sepik (turniiri MVP), Robert Päll, Sten-Erik Pillart, Romer Ots, Mait Meres, Karl Lillimägi, Markus Tärn, Derek Dorbek, Simo Puusepp ja kaks Saku poissi Aari Annus ja Uku Jõeleht.