U11 poisid karastusid Balti liiga etapil Reedest pühapäevani toimunud teisel Balti liiga etapil Keila Korvpallikooli U11 poisid võidupunkti kirja ei saadud, kuid hulganisti kogemusi toodi kaasa küll.

Seekordselt etapilt puudus Keila poolelt üks liidreid Remo Meltsas, kelle rolli polnud teistel mängijatel kerge üle võtta. Esimeses mängus Saldus/Jaunsarze võistkonna vastu oli mängupilt päris rabe, eksiti palju lähivisetel ja kaitses lubati lihtsaid eksimusi ning ei suudetud koheneda vastaste agressiivse kaitse vastu mängimisega. Mäng kaotati tulemusega 18:28. Laupäeval esimeses mängus kohtuti alagrupiliidri Vilniuse Korvpallikooliga. Selles mängus pidime tunnistama kindlat kaotust numbritega 54:23.

Päeva teises mängus Venemaa võistkonna Admiralteyskaja vastu võideti poolaeg 13:12, kuid kolmandal veerandajal tegi vastane 8:0 spurdi. Keila poisid võitlesid nii nagu suutsid, aga vahet enam tagasi mängida ei õnnestunud. Mängu lõppskooriks jäi 29:35.

Etapi ja ühtasi ka alagrupi viimases mängus tuli vastu Igor Miglineka Spordikool, Lätist. Keila poisid alustasid mängu hästi ja haarasid kohe initsiatiivi. Poolaeg võideti 23:19 ja kolmandal veerandajal juhiti juba 9 punktiga. Neljandal veerandil Keila poisid väsisid ja tehti mitmeid rumalaid pallikaotusi, mida vastane kasutamata ei jätnud. Mängu viimasele minutile mindi Keila kahe punktilises eduseisus. Vastane tabas kahest vabaviskest ühe ja järgmisel rünnakul ei õnnestunud Keilal korvini jõuda ning 15 sekundit enne lõppu tabas vastaste mängija raske keskpositsiooni viske. Keila poisid said veel viimasel rünnakul kahel korral viskele, kuid kumbki vise ei tabanud. Vastu tuli võtta kaotus numbritega 38:39.

Kokkuvõtteks võib öelda, et iga kohtumisega läks mängupilt paremaks, kuid seekord võiduks ei piisanud. Keila lõpetas alagrupiturniiri kahe võidu ja kuue kaotusega.

Balti liiga vahegrupimängud toimub märtsikuus.