U12 poisid said Spadematron Cupil kaks võituKeila Korvpallikooli U12 poisid karastusid rahvusvahelisel turniiril, kui Vinni spordihoones toimunud Spadematron Cupil saadi kirja kaks võitu ja kolm kaotust.

Alagrupis tuli esimeses mängus võtta vastu suureskooriline kaotus St. Peterburgi VO võistkonnalt, 27:64. Teises mängus suudeti jälle ise võita suurelt Paide KK võistkonda, 70:32. Alagrupi teise koha peale mängiti Reinar Halliku Korvpallikooliga. Väga rabeda alguse juures suudeti siiski mängus püsida ja poolajale mindi 8 pubktilises kaotusseisus. Kolmanda veerandi järel oli seis viigis ja nii läks kuni mängu lõpuni, kuid lisaajal tuli tunnistada vastaste nelja punktilist paremust 46:50.

Alagruppide kolmanda koha võistkonnad mängisid kohtadele 9-13. Kohamängus võideti Läti võistkonda Rugaij 48:19.
9-10. koha mängus tuli vastu Soome Ura Basket, kellega on mitmel korral kohtutud kevadeti Turu turniiril. Mängu algus kuulus kindlalt Keilale ja domineeriti kuni poolajani. Kolmandal veerandajal lasti vastastel lihtsate korvidega järele tulla ja ise ei õnnestunud rünnakul korvi saada. Kuni mängu lõpuni jätkus punkt-punkti heitlus, kus võidu said ka seekord 39:40 soomlased.

Kokkuvõttes näitas hooajaeelne turniir kätte mängulised ja individuaalsed murekohad, mida nüüd treeningutel parandama hakata.