Keila Korvpallikooli U14 poisid jõudsid Eesti MV-l kaheksa hulka. Selleks tuli play-offi avaringis alistada Tallinna SK Altius, millega raske seeria 2:1 võiduga ka hakkama saadi.

Otsustav kolmas mäng Keila koolis algas meile väga hästi, haarasime eduseisu 12:2 ja 26:11. Vastane siiski rätikut ringi ei visanud ning võitles vapralt edasi. Meie jaoks oli kõige kriitilisem hetk saabus kolmanda veerandaja lõpus, kui Altius ühe punkti kaugusele jõudis, seisuks 41:40. Karl Maarek Kokseri teine tabav kolmepunktivise veerandaja lõppu andis meile aga taas väikese hingamisruumi ning seda 4-6 punktilist eduseisu hoidsime võiduka 58:52 lõpuni.

Karl oligi seekord üks meie võidu peamisi arhitekte. Lisaks traditsiooniliselt tugevale kaitsemängule ja lauavõitlusele tegi ta ka korralikult skoori visates 13 silma. Rünnakul tegutses teravalt ka 15 punkti visanud Mark Dzotsenidze. Ralf Rico Graudin viskas 11, Sten Strelkov 9, Norton Reintam 5, Ants Kristjan Kalmus 4 ja Kenert Kuldveer 1 punkti. Väljakul käisid ka Henri Peterson ning Frederik Toom.

Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis läheme nüüd vastamisi BC Tartuga, kellega põhiturniiri mängud jäid 1-1 viiki.