Keila KK U16 II meeskond

Keila U16 II meeskond

Nädalavahetusel peeti maha järjekordsed mängud U16 vanuseklassi III divisjonis Audentes II ja KK Tallinna vastu.

Meie poiste jaoks tegi olukorra väga keeruliseks see, et kaks mängu toimusid järjest, kuid haigused, vigastused ja muud põhjused olid meeskonna koosseisus teinud tõsise kärpimise. Mängu Audentese vastu alustasime seitsmekesi, kuid kuna Mark pidi seljavalude tõttu mängu pooleli jätma, siis jätkasime kuuekesi.

Kohtumine ise oli põnev. Poolaeg lõppes 24:24 viigiga, kuid teist poolaega alustasime 15:0 spurdiga. Sellest eduseisust piisas, et mäng, küll suurte raskustega, võidusadamasse tüürida. Viimasel minutil läks võitlus siiski väga põnevaks. Kaheksa sekundit enne lõppu, kui juhtisime veel kahe punktiga lubasime vastased vabavisetele. Õnneks tabas Audentese mängija kahest viskest vaid ühe. Omapärane oli ka see, et vigadega väljalangemiste tõttu pidime viimased kaheksa sekundit mängima neljakesi, kuid kuna pall oli meie valduses ning vaja oli ainult mänguaeg lõpuni viita, siis see meile saatuslikuks ei saanud – 53:52 võit Keilale. Suurimad teened võidus oli lõpus pea ainsa mehena meie punktiarvet kasvatada suutnud Alfred Viigil, kes viskas lõpuks 20 punkti. Juss Jaagu lisas 14, Ragnar Pulst 8, Mark Dsotsendize 5, Herman Nikolajev 4 ja Ralf Graudin 2 punkti.

Teiseks mänguks kahjuks Keila poistel püssirohtu ei jagunud ning KK Tallinnalt tuli vastu võtta suur 21:92 kaotus. Meie punktidest pooled – 10, jäid Jussi kontosse.