Keila Korvpallikooli U16 poiste jaoks oli nädalavahetus üks suur ebaõnnestumine.

Laupäeval kaotati U16 Eesti meistrivõistluste tugevamas grupis Kalev/Cramole 63:80. Kuigi vastane oli tabeli liider, olime esimeses ringis neid võõrsil võitnud. Pealegi puudusid neil seekord kaks põhikoosseisu mängijat. Paraku olime esimesest minutist alates kaitses ülipehmed ja rünnakul hambutud. Kui nii alustada, on hiljem raske muutusi teha ja nii see mäng läks…

Keilal on nüüd tugevamas grupis 6 võitu ja 4 kaotust.

6. veebruaril alistas meeskond aga võõrsil Rock II meeskonna 72:47. Keila juhtis mängu algusest peale ning kõik kümme poissi said ka meeldivalt palju mänguaega. Teisel poolajal said mõned meeskonna liidrid juba puhkust.

Keila suurim korvikütt oli Marek Uusoja 15 punktiga. Markus Kikkatalo lisas 10, Norman Rüütsalu 9, Kristen Kasemets ja Kevin Sepik 8, Margus Pahv ja Conrad Sengbusch 6, Roland Tamkivi 4 ja Hannes Hiie 2 silma.