U16 poistel oli taas hea võimalus käia korvpallikoolitusel Raplas, kus kohalikud meile Eesti meistrivõistluste arvestusse läinud mängus korraliku õppetunni korraldasid.

Pall pandi rünnakul 46 punkti visanud vastase liidri Johannes Kirsipuu poolt käima sellise kiirusega, et Keila poistel hakkas kohati pea ringi käima. Rong lahkus jaamast juba mängu esimestel minutitel tehtud 14:0 spurdiga. Teisel poolajal õnnestus meil küll ka oma rünnak enam-vähem toimima saada, kuid vastaste pidurdamiseks me õiget rohtu ei leidnudki. Kaotusnumbrid 75:103 olid kindlad.

Rünnakul oli meie parim 23 punkti visanud Kristen Kasemets, ühe positiivse noodina võib välja tuua teistest kaks aastat noorema Sten Strelkovi resultatiivse mängu, tema arvele jäi 17 silma. Conrad Sengbusch lisas 15, Juss Jaagu 8, Rainis Õunpuu 6, Ragnar Pulst 4 ja Marcus Lenk 3 punkti.