U16 saavutas Balti liiga põhiturniiril 5. koha

Keila Korvpallikooli U16 meeskond lõpetas Balti liiga põhiturniiri 6 võidu ja 4 kaotuse ning 5. kohaga. Teise etapi mängud tegi meie jaoks väga keeruliseks meie parima skooreri Kristen Kasemetsa käevigastus, mis ta kuuks ajaks platsi kõrvale viis.

Alustasime etappi siiski hästi, kahe võiduga. Läti satsidest Ridzene/Sportapunkts.lv ja DSN saime jagu vastavalt skooridega 57:52 ja 50:44. Ridzene vastu viskas Marcus Lenk meie parimana 19 punkti ja võttis 10 lauapalli, Sten Strelkov toetas teda 15 ja Sten Kuimet 10 silmaga. DSN-i vastu oli Lenk veelgi paremas hoos, visates 27 punkti, Kuimet lisas 9 silma. Meie jaks hakkas aga raugema laupäeva hommikuses kohtumises leedukate Pasvalyse vastu, mille kaotasime kindlalt 34:61 (Lenk 21p). Sellest mõõnast me enam välja ei tulnudki, kaotused tuli vastu võtta KK Viimsi/Kesklinna KK-lt 45:55 (Lenk ja Uku Mõtte 12p) ja kolmandalt Läti tiimilt Talsilt 45:57 (Lenk 14p+10lp; Mark Dzotsenidze 9p). Play-offiks saime seega siiski korraliku asetuse ja kui kõik parimad pojad rivis, siis läheme finaalturniirile kindlasti eelmisel aastal võidetud pronksmedaleid kaitsma.

Riias toimunud teise etapi mängudel kaitsesid Keila KK värve lisaks eelpool nimetatutele veel ka Herman Nikolajev, Juss Jaagu, Ralf Graudin ja Norton Reintam.

Markko Arro
Treener

Comments are closed.