Keila Korvpallikooli U18 meeskond jätkas Eesti meistrivõistlusi võidukalt, kui alistas kodusaalis KK Viimsi/Kesklinna 81:58.

Esimesel poolajal puudus Keila mängus teravus – probleemi oli rünnakul, eriti aga kaitses. Avaveerand jäi viiki 18:18, poolajaks saadi küll ette 39:33, kuid kõik see tuli kuidagi vägisi.

Kolmandal veerandajal pilt muutus. Kaitses saadi vastased kinni ja tänu sellele tekkis võimalusi kiireteks rünnakuteks. Edu kasvas ning jätkas suurenemist ka neljandal veerandajal. Mängu lõpus oli edu juba turvaline.

Norman Rüütsalu viskas parimana 23 punkti. Kevin Sepik lisas 18, Margus Pahv 12, Marcus Lenk 11, Kristen Kasemets 6, Marek Uusoja ja Roland Tamkivi 4, Mart Maide 2 ja Conrad Sengbusch 1 silma. Platsil käis 11 poissi.

Keilal on nüüd põhiturniiril kuus võitu kuuest kohtumisest, mis annab liidrikoha. Esimese ringi lõpuni on veel üks kohtumine.