U18 meeskond hoiab MV arvestuses liidrikohtaKeila Korvpallikooli U18 meeskonnal oli hea nädalavahetus: kaks mängu ja kaks võitu.

Laupäeval kohtuti TTÜ Korvpallikooli meeskonnaga. Enne seda mängu jagati liidrikohta, mõlemal oli kirjas vaid üks kaotus.
Keila poisid käivitusid aeglaselt ja olid avaveerandi järel kaotusseisus 11:17. Väga suureks probleemiks oli lauavõitlus, kus pikkadele vastastele jäädi selgelt alla. Kuid mida mäng edasi, seda rohkem suudeti oma tahtmist peale suruda. Poolajavileks oldi juba ees 34:32, ning ladusamalt rünnati ka teisel poolajal. Vahe kärises otsustvalt suureks viimasel veerandajal. Keila võitis 82:58 (Rüütsalu 19, Sengbusch 18, Sepik 15, Maide 11).

Pühapäeval sõideti külla Tartu meeskonnale. Selles mängus sai Keila kohe initsiatiivi ja hoidis kogu kohtumise jooksul edu kümne punkti juures. Väga suurt tuge pakkus meeskonnaga taas liitunud ja sellel hooajal esimest korda platsil käinud Markus Kikkatalo, kes hoidis lauavõitlust hästi kontrolli all. Avaveerand võideti 23:9, poolajaks oldi ees 43:28.

Teisel poolajal hakkas Tartu lähenema, korraks oli vahe vaid viis silma, kuid viimasel veerandajal leidsid Keila poisid taas uue hingamise, viskasid viimase kümne minutiga 29 punkti ja võitsid mängu 86:65. (Rüütsalu 27 + 12 lp, Kikkatalo 20 + 11 lp, Pahv 10, Sepik 10 + 6 rs). Keila U18 meeskond polnud kunagi varem Tartut võõrsil võitnud.

Keilal on nüüd tabelis 10 võitu ja 1 kaotus, mis annab liidrikoha.