U18 võitis MV põhiturniiri, kuid jäi üldarvestuses neljandaksTegelikult oli see ilus hooaeg – U18 Eesti meistrivõistluste põhiturniiri võit tähendab ka midagi. Aitäh, poisid! Kuid poolfinaalis saadud väga valus ja napp 79:82 kaotus päev hiljem meistriks kroonitud Tartult röövis nii palju jõudu, et  pronksimatšis Tallinna Kaleviga polnud enam agressiivsust, kiirust, ega teravust.

U18 meeskond jõudis Eesti meistrivõistlustel nelja tugevama finaalturniirile. Veerandfinaalseerias alistati Rakvere Tarvas mängudega 2:0.

Koduväljakul võideti seeria avamäng 75:70. Rakveres toimunud kohtumises jagus samuti põnevust viimase veerandaja keskpaigani. Veel neli minutit enne lõppu oli vahe vaid kolm punkti, kuid sellest hetkest alates tehti otsustav spurt 16:2 ning vormistati numbriliselt kindel, kuid mänguliselt väga raske võit. Norman Rüütsalu panustas võidu heaks 19 punkti. Kevin Sepik lisas 18, Markus Kikkatalo 11, Mart Maide ja Conrad Sengbusch 9, Margus Pahv 8, Kristen Kasemets 4, Roland Tamkivi ja Marek Uusoja 2 silma.

Kuigi hooaja põhjal võis tunduda, et võit pidanuks tulema kergemalt, siis tegelikult näitas Tarvas väga head ja sitket mängu ning tegi Keila poistel edasipääsu väga keeruliseks. Tuleb anda au, et Keila poisid tulid sellest katsumusest puhtalt välja ning said võimaluse mängida 5. ja 6. mail Eesti meistrivõistluste medalite eest.