Keila Korvpallikooli poiste võistkonnad osalesid Mikroliiga teisel etapil Jõhvis.

18.01.25 Mikroliiga KK IÜhe võidu ja kaks kaotust said Keila 3. klassi (2008 sündinud) poisid. Esimeses mängus kohtuti Saue KKga. Keila poisid olid mänguks valmis ja esimene poolaeg oli väga tasavägine ja täis pingelist võitlust. Teisel poolajal aga Keila poisid murdusid peale ebaõnnestumisi ja väsimust. Mäng kaotati 21:40.

Teises mängus kohtuti KK Hitoga. Poisid panid oma paremuse maksma ja mäng võideti 26:46. Viimases mängus mindi vastamisi Tartu PK huntidega. Tartu sai alguses ilusti minema ja meie poisid viskasid kergeid korve hulgi mööda. Teine poolaeg möödus juba tasavägise mänguga.

Treener jäi mängudega rahule ja just sellised mängud näitavad ära meeskonna nõrkused. Eriti hea meel on treeneril meeskonna tublimate treenijate üle, sest treeningus kõva pingutus = õnnestunud mäng.

18.01.25 Mikroliiga KK IIKeila Korvpallikooli II võistkond, mis koosnes peamiselt 2009 sündinud poistest suutis kõigis mängudes südi vastupanu osutada. Võiduarve jäi seekord veel avamata, kuid treenerile tegi head meelt mängupildi tuntav paranemine võrreldes esimese etapiga Paides.

Mängude tulemused:
Keila KK – Kiili SK/TTÜ KK I 28:43
Keila KK – Kiili SK/TTÜ KK II 36:42
Keila KK – Tartu PK/Delfiinid 18:46

Mikroliiga etapilt said kaks võitu ja ühe kaotuse Saue Korvpallikooli poisid, kes samuti kuuluvad Keila Korvpallikooli süsteemi. Saue poisid on kahel etapil tunnistanud ainult Tartu Kalevi poiste paremust, teised viis mängu on võidetud. Poisse juhendab treener Olev Baar.