Keila Korvpallikooli esindusmeeskond naasis pikalt puhkuselt vägeva võiduga, kui kodusaalis alistati Saku I liiga kolmas tiim Tamsalu Los Toros/TalTech (9-3) seisuga 88:75. Keilale oli see kolmas võit järjest ning 5 võidu ja 6 kaotusega hoitakse esiliigas tosina satsi seas 7. kohta.
TalTechi duubli vastu kaotati avaveerand 18:28, kuid poolajaks vähendati vahe minimaalseks (39:40). Võidu võtmeks kujunes 32:15 ülekaal kolmandal perioodil, misjärel suudeti viimasel kümnel minutil edu hoida, tasuks 88:75 võit. Keila tabas paremini kahepunktiviskeid (27/48 ehk 56,3% vs. 14/39 ehk 35,9%) ja jagas heldemalt korvisööte (27:14), ülejäänud statistika oli küllaltki võrdne.
Üleplatsimehena sopsas Conrad Sengbusch viis kaugviset ja kogus 27 punkti ning 8 lauapalli. Serbia vägilane Jagoš Kremic hiiglas 20 punkti, 12 lauapalli, 6 resultatiivse söödu ja 3 vahelt lõikega. Margus Pahvi arvele kogunes 16 punkti, 5 lauapalli ja mängu parimad 8 korvisöötu, Christopher Lenk toetas 12 punktiga. Vastase parimana Ralf Küttiselt 20 silma ja 5 lauapalli.
Järgmiseks saab Keila rammu katsuda esiliiga liidritega, kui jaanuaris seisavad veel ees mängud TSA Kalevi ja TERE Kadrina Karudega.